Joomlista

Česká spořitelna - s Lenkou v říši divů

neděle, 21 říjen 2012 15:06
csV duchu myšlenky, že slovo reklama se skládá z předpony "re", tedy opakovaně, a klamat, postavila Česká spořitelna kampaň s paní Lenkou Veselou a Tomášem Fialou. To je ta fešanda a kravaťák, co si umí se vším poradit (včetně výcviku čivavy).

Nenapadá mě jiný důvod než, že si marketingové oddělení České spořitelny myslí, že u nich nepracuje žádná pěkná žena která by u nás budila pocit důvěry, a bankéř s vizáží průměrného trotla se musí hledat mezi francouzskými herci.

Z tohoto důvodu zřejmě vybrali ze 122 uchazečů do své reklamy dánskou herečku Iben Hjejle a francouzského herce Mathieu Bisson

Trochu tomuto kroku nerozumím, cílem reklamy bylo navázání vztahu mezi klientem a jeho bankéřem.
Není moc vztahů, které vyžadují naprostou důvěru, proto nechápu, proč je důvěra hned v počátku narušena použitím fiktivních bankéřů.
Věřím, že pokud by ve spotu vystupovala skutečná Lenka, stál by před její přepážkou zástup věřících klientů.

Reklamní spoty byly natáčeny ve Vídni a kromě České spořitelny tyto herce obsadila i její mateřská rakouská Erste Bank.

Zatímco Mathieu Bisson mě ničím nezaujal, s Iben Hjejle je mnohem větší legrace :).

Kdo-je-tady-reditel2S trochou nadsázky by se dalo říct, že si to česká bankéřská hvězda rozdává v dánském filmu a přesto to její banku nestaví do špatného světla.

Jedná se o film Direktøren for det hele - Kdo je tady ředitel - a dle popisu na imdb je to komedie. V Dánsku točí zábavné komedie :).


Níže naleznete důkaz místo slibů :)


Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.